Tanie-Dekoracje

W 2014 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę ze sprzedażą detaliczną oraz hurtową produktów klasyfikowanych do branży dekoracyjnej, komunijnej, florystycznej, urodzinowej oraz ślubnej. W małopolskich Podolanach posiadamy własny magazyn oraz biuro i punkt sprzedaży wysyłkowej. Obecność tych obiektów blisko siebie pozwala nam znacznie szybciej zrealizować zamówienie złożone przez klienta.

 

Priorytetem jest zawsze dla nas pełne zadowolenie klienta, stąd podejmujemy się różnych działań, które znacznie wpłyną na wzrost tej satysfakcji. Staramy się na bieżąco śledzić trendy w dekoracjach okolicznościowych, tak, by sprostać wymaganiom swoich klientów. Zatrudniamy świetnych pracowników, którzy robią, co mogą, by zakupy w naszym sklepie online były czystą przyjemnością. W każdej chwili można się z nami skontaktować telefonicznie bądź za pośrednictwem maila. Każdy klient jest traktowany przez nas z należytym szacunkiem. W pełni angażujemy się w powierzone nam zlecenia, tak, by nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się złożonym zamówieniem.

 

Tanie-Dekoracje.pl

 

F.H.U. DEKORIS Dorota Barańska

Podolany 117

34-142 Leńcze

NIP: 5512310545

 

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

https://tanie-dekoracje.pl/

 

Kontakt telefoniczny:

Sabina - 50037152987

Kasia - 534182987

Dorota - 696752987