Oprocentowanie kredytów w PLN i CHF: czeka nas rewolucja?

Oprocentowanie kredytów mieszkaniowych opiera się m.in. na stopach WIBOR oraz LIBOR. Wyjaśniamy, czy faktycznie zostaną one zlikwidowane.

Najmocniejsza latarka LED istotna w wyprawach terenowych

Wybór odpowiedniej latarki na biwak czy też inną okazję zależy od pokładanych w niej oczekiwaniach. Wielu użytkowników uważa, że istotną cechą jest długość działania. Z kolei inna grupa przekonuje, że ważniejsze jest natężenie światła. Niemniej jednak najmocniejsza latarka LED z pewnością przyda się w trudnych warunkach. Dlatego też warto wiedzieć nieco więcej na temat tego rodzaju produktów.

Gdzie kupić akcesoria marvel?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które swoim designem nawiązują do fikcyjnych postaci, które znaleźć możemy między innymi w filmach pełnometrażowych, w bajkach, komiksach, bądź w grach komputerowych czy tych na konsole. Akcesoria marvel zdecydowanie należą do jednych z najpopularniejszych.

Wydawcy promowali

W pierwszych trzech kwartałach br. wydawcy zorganizowali ponad 600 różnego rodzaju akcji promocyjnych w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza Kolporter.
 

OnePlus 8 telefonem na miarę Twoich potrzeb

Wybór smartfona obecnie to poważne wyzwanie. Producenci tych urządzeń elektronicznych dwoją się i troją, aby zaspokoić wszelkie wymagania przyszłych użytkowników. Podobnie jest z firmą OnePlus, która postanowiła zaskarbić serca konsumentów wydając smartfon OnePlus 8.

Szukasz konkretnej firmy?
Sprawdź czy jest na EUCP.PL

Image
EUCP.PL to polski, nowoczesny i szybki katalog firm online. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów. Sprawdź!

Regulamin

Zapraszamy do kontaktu