Grupa Azoty ZAK zwiększa produkcję kwasu azotowego poprzez innowacyjny projekt dozowania tlenu

Grupa Azoty ZAK S.A. zakończyła wdrażanie innowacyjnej technologii dozowania tlenu do instalacji kwasu azotowego TK IV i TK V. Projekt zrealizowano przy współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Nowych Syntez Chemicznych, a jego efektem jest intensyfikacja produkcji kwasu azotowego w skali ok. 120 t/dobę w przeliczeniu na 100% kwas azotowy. Oznacza to blisko 8-procentowy wzrost poziomu produkcji.

Kaufland stwarza kolejne okazje do oszczędzania dla użytkowników programu PAYBACK

Wiosna to dla klientów sklepów Kaufland czas oszczędzania z kartą PAYBACK – na użytkowników czekają regularne oferty promocyjne, a dla posiadaczy aplikacji PAYBACK także specjalne kupony i rabaty. To jednak nie koniec nowości. Od teraz klienci sieci mogą poszerzyć pulę punktów PAYBACK, robiąc zakupy online za pośrednictwem Everli.

Rekordowe wyniki akcji oddawania krwi w Centrali PGE GiEK

Kolejna, wspólna akcja klubów Honorowych Dawców Krwi z Kopalni i Elektrowni Bełchatów oraz Centrali PGE GiEK, zorganizowana w siedzibie spółki w Bełchatowie, zgromadziła 20 maja rekordową liczbę 48 krwiodawców, którzy w sumie przekazali niemal 22 litry krwi. Do udziału w zbiórce zaproszono także mieszkańców Bełchatowa.

39% firm w Polsce zamierza zainwestować mniej niż planowało

Polskie przedsiębiorstwa są bardziej pesymistyczne niż firmy z UE w ocenie wszystkich aspektów krótkoterminowej sytuacji. Ich zdaniem, pogorszyły się perspektywy dostępu do finansowania wewnętrznego i zewnętrznego, ogólna sytuacja gospodarcza i możliwości biznesowe w ich sektorach.

Producent sprzętu medycznego inwestuje w zaawansowane IT

Gorsza koniunktura oraz niepewność na rynku producentów i dystrybutorów sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego wymaga odwagi, dbałości o szczegóły oraz konsekwencji w działaniu, a co za tym idzie – nie zniechęca uczestników sektora do inwestycji. Meden-Inmed, jeden z czołowych polskich dostawców produktów dla rynku medycznego, zdecydował się na inwestycję i wymianę systemu ERP. Koszalińska spółka wybrała Impuls EVO od BPSC.

Internetowy Sklep BHP - Jakość i bezpieczeństwo idą ze sobą w parze

Bezpieczeństwo oraz higiena to niemalże najważniejsze czynniki jakie powinniśmy zapewnić swoim pracownikom w miejscu pracy. Internetowy sklep BHP to świetne rozwiązania na szybką realizację potrzebnych produktów w konkurencyjnej cenie.

Szukasz konkretnej firmy?
Sprawdź czy jest na EUCP.PL

Image
EUCP.PL to polski, nowoczesny i szybki katalog firm online. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów. Sprawdź!

Regulamin

Zapraszamy do kontaktu