39% firm w Polsce zamierza zainwestować mniej niż planowało

Polskie przedsiębiorstwa są bardziej pesymistyczne niż firmy z UE w ocenie wszystkich aspektów krótkoterminowej sytuacji. Ich zdaniem, pogorszyły się perspektywy dostępu do finansowania wewnętrznego i zewnętrznego, ogólna sytuacja gospodarcza i możliwości biznesowe w ich sektorach.

Gdzie kupić akcesoria marvel?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które swoim designem nawiązują do fikcyjnych postaci, które znaleźć możemy między innymi w filmach pełnometrażowych, w bajkach, komiksach, bądź w grach komputerowych czy tych na konsole. Akcesoria marvel zdecydowanie należą do jednych z najpopularniejszych.

Internetowy Sklep BHP - Jakość i bezpieczeństwo idą ze sobą w parze

Bezpieczeństwo oraz higiena to niemalże najważniejsze czynniki jakie powinniśmy zapewnić swoim pracownikom w miejscu pracy. Internetowy sklep BHP to świetne rozwiązania na szybką realizację potrzebnych produktów w konkurencyjnej cenie.

OnePlus 8 telefonem na miarę Twoich potrzeb

Wybór smartfona obecnie to poważne wyzwanie. Producenci tych urządzeń elektronicznych dwoją się i troją, aby zaspokoić wszelkie wymagania przyszłych użytkowników. Podobnie jest z firmą OnePlus, która postanowiła zaskarbić serca konsumentów wydając smartfon OnePlus 8.

Oprocentowanie kredytów w PLN i CHF: czeka nas rewolucja?

Oprocentowanie kredytów mieszkaniowych opiera się m.in. na stopach WIBOR oraz LIBOR. Wyjaśniamy, czy faktycznie zostaną one zlikwidowane.

Najmocniejsza latarka LED istotna w wyprawach terenowych

Wybór odpowiedniej latarki na biwak czy też inną okazję zależy od pokładanych w niej oczekiwaniach. Wielu użytkowników uważa, że istotną cechą jest długość działania. Z kolei inna grupa przekonuje, że ważniejsze jest natężenie światła. Niemniej jednak najmocniejsza latarka LED z pewnością przyda się w trudnych warunkach. Dlatego też warto wiedzieć nieco więcej na temat tego rodzaju produktów.

Szukasz konkretnej firmy?
Sprawdź czy jest na EUCP.PL

Image
EUCP.PL to polski, nowoczesny i szybki katalog firm online. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów. Sprawdź!

Regulamin

Zapraszamy do kontaktu