Sieć Bricomarché znowu się powiększa. Grupa muszkieterów otwiera 174. sklep

Mieszkańcy Olkusza będą mogli korzystać z bogatej oferty produktów do domu i ogrodu sklepu Bricomarché. Tym samym Grupa Muszkieterów powiększy swoją sieć, otwierając 174. placówkę w Polsce i 10. w województwie małopolskim. Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 11 sierpnia br. Właściciele nowo powstającego sklepu mają już ponad kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z Muszkieterami – dotychczas prowadzili sklepy w Zawierciu oraz Miechowie.

TK Maxx i Olka Osadzińska łączą siły, aby wesprzeć Akademię Przyszłości!

TK Maxx po raz kolejny wspiera Akademię Przyszłości, która pomaga dzieciom w lokalnych społecznościach. Ta pomoc jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego marka połączyła siły z Olką Osadzińską, znaną polską ilustratorką. W efekcie współpracy powstała wyjątkowa kolekcja przypinek i notesów z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty zdobi kwiatowy motyw charakterystyczny dla twórczości artystki, Olki Osadzińskiej. Zysk ze sprzedaży kolekcji zostanie przekazany na rzecz Akademii Przyszłości, która od lat pomaga dzieciom w lokalnych społecznościach budować przyszłość, o jakiej marzą.

BON TURYSTYCZNY – minął rok od jego wprowadzenia

BON TURYSTYCZNY – minął rok od jego wprowadzenia. Mieszkańcy Podkarpacia dokonali płatności na kwotę przekraczającą 55 mln. W całym kraju z bonów może skorzystać ponad 4 mln osób, do tej pory aktywowano ponad 2,6 mln bonów.

Nowy kierunek studiów podyplomowych „Psychologiczne metody wspierania rozwoju”

Studia podyplomowe to doskonała okazja do nabycia nowych kompetencji pod kierunkiem doświadczonej kadry praktyków. Zmieniające się warunki życia związane z dynamikę zmian społecznych, rynku pracy, rozwoju nowych technologii, przemian demograficznych, w tym zmian pokoleniowych wpływają na wiele aspektów gospodarki. Każde pokolenie jest wewnętrznie zróżnicowane pod względem stylu życia i innych wartości wpływających na zachowania i potrzeby stąd pojawia się zapotrzebowanie na nowe kompetencje, ułatwiające sprawne funkcjonowanie zarówno w obszarach zawodowych, jak również prywatnych.

Z diesla na LNG, czyli kluczowy ruch w transportowej wadze ciężkiej

Ciężarówki zasilane dieslem to standard zarówno w Polsce, jak i Europie, gdzie stanowią one ponad 97 proc. Tymczasem odważne deklaracje producentów oraz prawne regulacje zakładają zeroemisyjny transport w ciągu kilkunastu lat. Pierwszym ważnym krokiem w stronę ograniczenia emisji CO2 jest przejście z diesla na LNG. Jak to zrobić i jakie może to przynieść korzyści?

Grupa Azoty ZAK zwiększa produkcję kwasu azotowego poprzez innowacyjny projekt dozowania tlenu

Grupa Azoty ZAK S.A. zakończyła wdrażanie innowacyjnej technologii dozowania tlenu do instalacji kwasu azotowego TK IV i TK V. Projekt zrealizowano przy współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Nowych Syntez Chemicznych, a jego efektem jest intensyfikacja produkcji kwasu azotowego w skali ok. 120 t/dobę w przeliczeniu na 100% kwas azotowy. Oznacza to blisko 8-procentowy wzrost poziomu produkcji.

Szukasz konkretnej firmy?
Sprawdź czy jest na EUCP.PL

Image
EUCP.PL to polski, nowoczesny i szybki katalog firm online. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów. Sprawdź!

Regulamin

Zapraszamy do kontaktu