Jak pandemia wpłynęła na nieruchomości premium w Polsce?

Rok 2020 przejdzie do historii jako bezprecedensowy i trudny dla całego świata. COVID dotknął praktycznie każdy sektor rynkowy – zmienił sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i udzielamy się towarzysko. Według raportu firmy doradczej EY, mimo pandemii, ceny nieruchomości luksusowych w Polsce, jak i na świecie, nadal stabilnie rosną.

Czy fotowoltaika jest bezpieczna? Badania wytrzymałości udarowej paneli fotowoltaicznych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej

W Laboratorium Techniki Wysokich Napięć Politechniki Białostockiej przeprowadzono badania dotyczące wytrzymałości udarowej paneli fotowoltaicznych. Celem przeprowadzonych badań był wzrost świadomości na temat właściwego zabezpieczenia instalacji fotowoltaicznej.

Kraków: W centrum handlowym powstanie czytelnia. Ma zachęcać do sięgania po lektury

Ogólnodostępna czytelnia na pasażu dla mieszkańców wspierająca ideę bookcrossingu, zbiórka książek oraz bajki czytane przez popularnego krakowskiego aktora Radosława Krzyżowskiego – jedno z krakowskich centrów handlowych na poważnie wzięło się za promocję czytelnictwa w mieście.

Sieć Bricomarché znowu się powiększa. Grupa muszkieterów otwiera 174. sklep

Mieszkańcy Olkusza będą mogli korzystać z bogatej oferty produktów do domu i ogrodu sklepu Bricomarché. Tym samym Grupa Muszkieterów powiększy swoją sieć, otwierając 174. placówkę w Polsce i 10. w województwie małopolskim. Uroczyste otwarcie zaplanowane jest na 11 sierpnia br. Właściciele nowo powstającego sklepu mają już ponad kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z Muszkieterami – dotychczas prowadzili sklepy w Zawierciu oraz Miechowie.

Kaufland rozwija zrównoważony asortyment i wprowadza do oferty tekstylia barwione wodooszczędną metodą dope-dyed

Szacuje się, że globalny przemysł tekstylny w skali roku pochłania blisko 93 miliardy metrów sześciennych wody, a do produkcji zaledwie jednego bawełnianego t-shirtu potrzeba jej aż 2700 l1. Mając na uwadze ochronę zasobów naturalnych, Kaufland sięga po nowe rozwiązania technologiczne, dzięki którym asortyment tekstyliów marek własnych jest wytwarzany w sposób bardziej zrównoważony. Sieć wprowadziła do oferty bieliznę z tkanin barwionych wodooszczędną metodą dope-dyed.

BON TURYSTYCZNY – minął rok od jego wprowadzenia

BON TURYSTYCZNY – minął rok od jego wprowadzenia. Mieszkańcy Podkarpacia dokonali płatności na kwotę przekraczającą 55 mln. W całym kraju z bonów może skorzystać ponad 4 mln osób, do tej pory aktywowano ponad 2,6 mln bonów.

Szukasz konkretnej firmy?
Sprawdź czy jest na EUCP.PL

Image
EUCP.PL to polski, nowoczesny i szybki katalog firm online. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów. Sprawdź!

Regulamin

Zapraszamy do kontaktu