Loading…

europejskie centrum przedsiębiorczości

Profesjonalizm
skuteczność
rozwój

  • 0
plenfrdeptes

Nasza Firma

Jesteśmy niezależną firmą doradczą, istniejącą od 2003 r. na rynku usług doradztwa europejskiego. Naszą pasją i zaangażowaniem wspieramy rozwój polskich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i regionów. Pragniemy, aby nasza codzienna praca rodziła zaufanie i sukces naszych Klientów, a krajobraz który tworzymy wyznaczał trendy na rynku krajowym i międzynarodowym.

Nasze działania koncentrujemy na pozyskiwaniu zewnętrznego, bezzwrotnego finansowania z funduszy europejskich. Uzupełnieniem oferty są działania polegające na doradztwie prawnym, strategicznym, pozyskiwaniu zewnętrznego dłużnego źródła finansowania oraz zarządzaniu projektami. Nasza aktywność pracuje na sukces Klientów. Koncentrując się na wybranych projektach i problemach, zapewniamy kompleksowe usługi dopasowane do potrzeb przedsiębiorców.

EuCP tworzą profesjonaliści zajmujący się wspieraniem rozwoju podmiotów gospodarczych. Wiedza, doświadczenie i osobiste zaangażowanie budują sukces firmy i pozwoliły Nam na zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce firm konsultingowych najskuteczniej pozyskujących dotacje UE w Polsce w 2004 r. Od początku naszej działalaności niezmiennie plasujemy się w czołówce rankingów polskich firm doradczych. Nasi profesjonaliści realizują się również jako opiniotwórczy eksperci aktywnie uczestniczący w procesach związanych z rozwojem przedsiębiorczości w Polsce i Europie.

Najlepszą gwarancją jakości naszych usług są rekomendacje Naszych Klientów.

EuCP poprowadzi Twoją firmę do sukcesu. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz pomysł i poszukujesz profesjonalnego i indywidualnego doradztwa.

 

  •  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Log in

create an account

fb iconLog in with Facebook